Sentetik Çim Halı ve Uzay Çatı Sistemleri
Ürünler
Katalog için tıklayınız Tamamlanan projeler için tıklayınız
 • SENTETİK ÇİM HALI

  • SENTETİK ÇİM

   Dünya genelinde iklim şartlarının büyük oranda değişiklik göstermesi, su kaynaklarının hızla azalması doğal çim sahaların kullanımını ve bakımını zorlaştırmaya başlamıştır. Aynı zamanda doğal çim sahaların yoğun kullanıma uygun olmamaları ve yüksek maliyetli olmaları nedeniyle dünya genelinde amatör ve profesyonel futbol sahalarında sentetik çim halı kullanım oranı gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizde de farklı iklim koşullarını aynı anda yaşanmasının bir sonucu olarak sentetik çim halı kullanımı gün geçtikçe artmaya başlamıştır. Kullanım alanlarına göre; Profesyonel futbol, halı saha, tenis, beyzbol ve peyzaj olmak üzere farklı ürün çeşitliliğine sahiptir.

   SENTETİK ÇİM HALI ÇEŞİTLERİ

   Fibrile İplik
   Sport Prima Sport Alterna Duograss Duograss 2
          
   Monofilament İplik
   Spine Turf Spine Turf 2 Omega Turf Omega Turf 2
   Super Mono Super Mono 2
   Bahama Cuba Lima Maldive
   Odessa Venüs KDK Kıvırcık KDK Düz

   Dekoratif Suni Çim Halılar; Havuz kenarları , balkonlar , restoran içleri ve terasları, bina kaplamaları gibi birçok iç ve dış mekan dekorasyonu için idealdir.
   Dekoratif çimlerimiz fotoğraflarda görüldüğü gibi doğal çim görünümündedir. Doğal çim görünümünü arttırmak üzere suni çimin aralarında sarı sentetik iplikler de kullanılmıştır. Bu iplikler hem doğal bir görünüm hem de sıklık ve dolgunluk sağlamaktadır.
   Doğal görünümlü sentetik çim halılarımız sadece peyzaj amaçlı olarak özel üretilmiştir. Doğal çim görünümünü yakalamak ve suni çim halının daha yoğun olması için arada daha kısa ve kıvırcık sarı renkli PE iplikler kullanılmıştır.
   Özel üretim olan dekoratif suni çim halılarımız UV korumalı olarak üretildiği için 5 yıl solmaya ve dökülmeye karşı garantilidir. Bu seri içerisinde üretilen dekoratif halılarımız piyasada bulunan 5mm, 9mm ve 13mm gibi standart üretim halılara göre çok daha kaliteli ve doğal görünümlüdür.

   Diğer Çok Amaçlı Çimler

   SENTETİK ÇİM HALI UYGULAMASI

    

 • HALI SAHA YAN MALZEMELERİ

  SBR Granül
   
  Silis Halı Saha Kumu
   
  Keçe
   
  Helmetin
   
  Poliüretan Yapıştırıcı
   
  Kale Direği
   
  File ve Ağ
   
  Skor Tabelası
   
  Tribün Koltuk
   
 • UZAY ÇATI SİSTEMLERİ

   

  UZAY ÇATI SİSTEMLERİ

  Uzay Çatı Sistemleri

   

   
 
 
 
  Dollar : 6.6672 / 6.6792   Euro : 7.2849 / 7.2980
 
 
 
Anasayfa   Kurumsal   Ürünler   Kalite   Dış Ticaret   İletişim
© 2014 Meretuk İç ve Dış Ticaret, Her Hakkı Saklıdır
Tasarım: Oziron